Wda Świecie - Tłuchowia Tłuchowo 0-2 (0-2)

Bramki: 0-1 Marciniak (11.), 0-2 Cichowlas (15. - karny).

Żółte kartki: Chruścicki (Wda) - Tomaszewski (Tłuchowia).

Sędziował: Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz).

Wda: Drażdżewski - Słaby, Góra, Kubiak, Małachowski, Bollin (15. Kozłowski), Adamczyk, Majka (90+2. Wysocki), Januszewski, Chruścicki, Węgrzyn (77. Adametz).

Poważnie osłabiony do meczu z Tłuchowią przystąpił dziś nasz zespół. Za kartki pauzowali: Widz, Wenerski, Ratkowski, Safian. Ponadto kontuzjowani są Żyliński, Kułakowski i Materna, a Frankiewicz z powodów zawodowych także był nieobecny. W mecz lepiej weszli goście. Już w 11.minucie ładnym strzałem popisał się Marciniak i zespół z powiatu lipnowskiego objął prowadzenie. Tłuchowia poszła za ciosem i chwilę później wywalczyła rzut karny po zagraniu ręką w naszym polu karnym Kubiaka. Z jedenastki w okienko uderzył Cichowlas i było 0-2. Beniaminek cały czas był bardzo groźny i w kolejnych minutach słupek i poprzeczka ratowały Wdę przed stratą kolejnego gola. Wda była blisko szczęścia tuż przed przerwą, ładny strzał z rzutu wolnego Majki świetnie w bramce gości wybronił jednak Krupa. W drugiej połowie nasz zespół zagrał odważniej i lepiej. Przez długie fragmenty posiadał inicjatywę czego efektem była setka Chruścickiego zakończoną strzałem głowa obok bramki. Goście także zagrażali po kontrach bramce Drażdżewskiego a najlepszej sytuacji nie wykorzystał Winiarkiewicz, którego w pojedynku jeden na jeden zatrzymał świecki golkiper. Mimo walki do końca wynik nie uległ już zmianie i goście wywieźli ze Świecia pełną pulę.