Druga wygrana w sezonie

Wda Świecie - Błękitni Stargard 2-1 (0-0).

Bramki: 1-0 Januszewski O. (53), 2-0 Jaskólski (61), 2-1 Piotrowski (68 - wolny.).

Żółte kartki: Januszewski O, Dziarkowski, Ratkowski (Wda) - Piotrowski, Jarzębiński, Duda, Marczak (Błękitni).

Widzów: 200

Wda: Zapała - Wypij, Słaby, Dziarkowski, Nawrocki, Wenerski, Ratkowski, Januszewski O. (79. Rybacki), Bogusiewicz (69. Węgrzyn), Jaskólski (69. Majka), Kalitta (89. Droż).

Pierwsza połowa meczu nie dostarczyła spodziewanych emocji. Kilka sytuacji bod bramkami obu zespołów nie przyniosło większego zagrożenia. Po zmianie stron pierwsi zaatakowali goście ale bramkę zobyła Wda. Świetną sytuację sam na sam wykorzystał Oskar januszewski i było 1-0. Chwilę później prawdziwe oblężenie bramki Błękitnych zakończył skutecznie Jay Jaskólski, który dobijał wcześniejsze dwa bardzo groźne strzały kolegów. W 68. minucie atomowym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Piotrowski i goście złapali kontakt. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i dopisaliśmy po raz drugi w sezonie komplet punktów do swojego dorobku.