Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 0-2 (0-0)

Bramki: 0-1 Dahms (47.), 0-2 Kalitta (64. - karny).

Żółte kartki: Ściślewski, Sokal, Mielczarek (Kujawianka) - Kozłowski, Kalitta, Wypij (Wda).

Sędziował: Łukasz Zasada (Włocławek).

Wda: Zapała, Adamczyk, Słaby, Wypij, Bollin (80. Ratkowski), Wenerski, Rybacki (46. Majka), Kozłowski (46. Dahms), Adamczyk, Kubiak (90+1. Cieślik), Kalitta (87. Węgrzyn),

W kolejnym spotkaniu zmierzyliśmy się w Izbicy Kujawskiej z miejscową Kujawianką. W pierwszej połowie gra z obu stron była bardzo spokojna i mimo przewagi optycznej Wdy sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Drugą połowę Wda rozpoczęła od pięknej trójkowej akcji Wenerski - Kalitta - Dahms, którą skutecznie celnym strzałem do bramki miejscowych zakończył ten ostatni. Świecki KS cały czas atakował i w 64.minucie w polu karnym naszych rywali sfaulowany został Kalitta. Rzut karny pewnie wykorzystał sam poszkodowany i było 2-0 dla Wdy. Do końca spotkania nasz zespół kontrolował przebieg gry i spokojnie utrzymał dwubramkowe prowadzenie. Wda cały czas legitymuje się kompletem zwycięstw na wyjazdach i pewnie prowadzi w ligowej tabeli.