Tabela

lp. Nazwa Mecze Pkt. Z. R. P.
1 Unia Solec Kujawski
27 63 20 3 4
2 Włocłavia Włocławek 27 60 18 6 3
3 Chemik Bydgoszcz 27 56 17 5 5
4 Wda Świecie 27 54 17 3 7
5 Pogoń Moglino 27 48 14 6 7
6 Sportis Łochowo 27 45 14 3 10
7 Sparta Brodnica 27 43 13 4 8
8 Lech Rypin 27 39 11 6 10
9 Notecianka Pakość 27 34 10 7 10
10 Start Pruszcz 27 33 10 4 13
11 Kujawianka Izbica Kujawska 27 30 8 6 13
12 Cuiavia Inowrocław 27 29 8 5 14
13 Lider Włocławek 27 27 7 6 14
14 BKS Bydgoszcz 27 26 6 8 13
15 Chełminianka Chełmno 27 24 6 6 15
16 Pomorzanin Toruń 27 24 6 6 15
17 Unia Gniewkowo 27 23 7 2 18
18 Orlęta Aleksandrów Kujawski 27 19 3 10 14
             

Terminarz

Kolejka 1 12.03.2022
Sparta Brodnica

0:1
Wda Świecie
0-1 Falciano (24. – karny).
Kolejka 2 19.03.2022
Wda Świecie
1-3 Falciano (79.)
1:3
Pomorzanin Toruń
0-1 Chruścicki (19.)
0-2 Jankowski (29.)
0-3 Woroniecki (71.)
Kolejka 3 26.03.2022
Cuiavia Inowrocław

0:0
Wda Świecie

Kolejka 4 02.04.2022
Wda Świecie
1-9 Rybacki Damian (65.),
1:10
Unia Solec Kujawski
0-1 Horvat (8.)
0-2 Pacek (10.)
0-3 Hayashi (26.)
0-4 Pacek (32.)
0-5 Horvat (39.)
0-6 Piskorski (44.)
0-7 Babiarz (46.)
0-8 Ciężkowski (56.)
0-9 Ciężkowski (62.)
1-10 Szal (78.)
Kolejka 5 09.04.2022
Notecianka Pakość
1-1 Mozgawa (66.)
1:1
Wda Świecie
0-1 Widz (30)
Kolejka 6 16.04.2022
Wda Świecie
1-0 Majka (50.)
2-0 Ratkowski (66.)
3-1 Falciano (73.)
4-1 Maliszewski (85.)
4:1
Budowlany KS Bydgoszcz
2-1 Januszewski (69.)
Kolejka 7 23.04.2022
Start Eco-Pol Pruszcz

0:5
Wda Świecie
0-1 Falciano (31.)
0-2 Rybacki Damian (38.)
0-3 Rybacki Damian (47.)
0-4 Falciano (66.)
0-5 Falciano (77.)
Kolejka 8 30.04.2022
Wda Świecie
1-0 Falciano (26.)
2-0 Falciano (34.)
3-0 Falciano (66.)
3:2
Lider Włocławek
3-1 Świątkowski (73.)
3-2 Kowalski (78.)
Kolejka 9 07.05.2022
Sportis Łochowo
1-0 Kalitta (18.)
2-3 Góra (90+3. – karny).
2:3
Wda Świecie
1-1 Falciano (29.)
1-2 Widz (53.)
1-3 Falciano (66.)
Kolejka 10 14.05.2022
Wda Świecie
1-0 Maliszewski (90+2)
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska

Kolejka 11 21.05.2022
Chemik Bydgoszcz
1-0 Perliński (39.)
2-0 Czesiński (72.)
2:1
Wda Świecie
2-1 Słaby (75.)