Biuro

Kierownik Klubu: Michał Partyka

mobile: +48 535 888 468

e-mail: michal.partyka@wda-swiecie.pl

 

 

Koordynator Klubu: Cezary Gładek

mobile: +48 501 026 040

e-mail: cezary.gladek@wda-swiecie.pl

 

 

Dyrektor Sportowy: Michał Żurowski

mobile: +48 789 371 763

e-mail: michal.zurowski@wda-swiecie.pl

 

Kadra trenerska

Kadra trenerska

Seniorzy:

IV liga

 

Trener drużyny: Michał Żurowski

mobile: +48 789 371 763

e-mail: michal.zurowski@wda-swiecie.pl

 

Kierownik drużyny: Michał Partyka

mobile: +48 535 888 468

e-mail: michal.partyka@wda-swiecie.pl

 

A – klasa

Trener drużyny: Tomasz Płachecki

mobile: +48 787 101 137

e-mail: tomasz.plachecki@wda-swiecie.pl

 

 

Grupy młodzieżowe:

Rocznik 2006

Trener drużyny: Krzysztof Urtnowski

mobile: + 48 668 648 816

e-mail: krzysztof.urtnowski@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2007

Trener drużyny: Andrzej Piekarczyk

mobile: +48 602 434 601

e-mail: andrzej.piekarczyk@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2008

Trener drużyny: Michał Lewandowski

mobile: +48 665 393 327

e-mail: michal.lewandowski@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2009

Trener drużyny: Kamil Koszkiewicz

mobile: + 48 663 463 592

e-mail: kamil.koszkiewicz@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2010

Trener drużyny:  Damian Wietrzykowski

mobile: +48 728 158 976

e-mail: damian.wietrzykowski@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2011

Trener drużyny: Damian Rybacki

mobile: + 48 788 055 374

e-mail: damian.rybacki@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2012

Trener drużyny: Wojciech Sarnecki

mobile: +48 888 595 100

e-mail: wojciech.sarnecki@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2013

Trener drużyny: Przemysław Kozicki

mobile: +48 531 967 974

e-mail: przemyslaw.kozicki@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2014

Trener drużyny: Jarosław Klinger

mobile: +48 734 198  833

e-mail: jaroslaw.klinger@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2015

Trener drużyny: Paweł Gerka

mobile: + 48 664 199 753

e-mail: pawel.gerka@wda-swiecie.pl

 

Rocznik 2016

Trener drużyny: Michał Żurowski

mobile: +48 789 371 763

e-mail: michal.zurowski@wda-swiecie.pl

 

Trener drużyny: Maciej Górecki

mobile: +48 539 328 090

e-mail: maciej.gorecki@wda-swiecie.pl

 

Piłkarskie Przedszkole:

Trenerka: Klaudia Palmowska

e-mail: klaudia.palmowska@wda-swiecie.pl

Trenerka: Malwina Han-Raniszewska

mobile: +48 888 224 527

e-mail: malwina.han-raniszewska@wda-swiecie.pl