W ramach ćwierćfinałowego meczu Pucharu Polski K-PZPN, Wda udała się do Dobrzynia nad Wisłą, aby podjąć miejscową Wisłę, przedstawiciela IV Ligi.
Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy, bo już w 20. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kamil Kuropatwiński, który dał prowadzenie swojej ekipie.
Wda próbowała odrabiać straty, lecz przy dobrych sytuacjach brakowało trochę szczęścia i skuteczności.
Świetnie za to w 64. minucie w zamieszaniu w polu karnym gości odnalazł się Kacper Wiśniewski, który podwyższył prowadzenie Wisły w tym meczu.
Do końca gospodarze skutecznie się bronili i zdołali wygrać ten mecz, zachować czyste konto i awansować do najlepszej czwórki w Okręgowym Pucharze Polski.
Wisła Dobrzyń n. Wisłą – Wda Świecie 2:0 (1:0)
Bramki: Kuropatwiński 20′, Wiśniewski 64′
Wda: Wiśniewski – Kotras (55. Bonikowski), Słaby, Nawrocki, Wojciechowski – Januszewski, Skupień (64. Woźny), Dawid (77. Paradowski), Jaskólski (64. Kolbus), Tyborczyk (55. Wypij) – Kalitta.
