Orlicy starsi pokazali w tym sezonie moc zarówno pod kątem drużynowym, jak i indywidualnym. Grupa niebieska rocznika 2014 regularnie brała udział w, niejednokrotnie wygrywanych, turniejach. Oprócz 2 miejsca w zmaganiach o Puchar Prezesa K-PZPN nasza drużyna wygrała ligę młodzika, a jej zawodnicy, tacy jak Olga Rozmus, Martyna Jurkiewicz czy Hubert Simson zapraszani byli na testy do czołowych klubów lub powoływani do kadry wojewódzkiej!
Niezwykle udany rok swojej drużyny podsumował jej główny dowodzący – trener Piotr Brachucki:
„Sezon 2024/2025 był pełen emocji, nauki i sportowej rywalizacji. W trakcie sezonu drużyna miała wiele dobrych chwil, prezentując się w wielu meczach z bardzo dobrej strony. Braliśmy udział w wielu renomowanych turniejach, rywalizując z naprawdę trudnymi przeciwnikami.
– drużyna, przechodząc do starszej kategorii wiekowej, szybko przyswoiła zasady i zachowania w poszczególnych fazach gry.
– na treningach panuje bardzo dobra atmosfera i pomimo, że przed drużyną nadal wiele pracy, ich zaangażowanie, świadomość i chęć rozwoju dobrze rokuje na przyszłość zespołu.
– słowa uznania należą się również rodzicom naszych zawodników, którzy wielkim zaufaniem darzą pracę trenera oraz bardzo angażują się w życie drużyny, za co teraz jeszcze raz bardzo dziękuję.
Szczególne podziękowania kieruje do Kierownika zespołu Zbigniewa Stożka. Wielki szacunek za pomoc i poświęcony czas w każdy mecz, turniej, trening, organizowanie spotkania drużynowych.
Podziękowania dla Sponsorów – firmy Skup Złomu Sławomir Rozmus oraz HABER Krzysztof Piątkowski”
Nabory do drużyn młodzieżowych Wdy Świecie! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas!
https://tiny.pl/wxfqt