Wygrana na początek okresu przygotowawczego

Zawisza Bydgoszcz – Wda Świecie 2-3 (1-3).

Bramki: Jastrzembski, Sochań (dla Zawiszy) – zawodnik testowany, Graczyk 2 (dla Wdy).

Prawdziwy przegląd wojsk mogliśmy zobaczyć w obu drużynach. Trenerzy w tym spotkaniu dali szansę pokazania się kilkunastu młodzieżowcom. Od początku spotkania trzecioligowiec z Bydgoszczy mocno ruszył do ataku czego efektem był gol Ariela Jastrzębskiego. Po kwadransie gra się wyrównała i goście zaczęli dochodzić do sytuacji strzeleckich. Wyrównał zawodnik testowany. Kolejne minuty to dobra gra Wdy okraszona dwoma bramkami młodego Oskara Graczyka. W drugiej połowie miejscowi wywalczyli sobie dwa rzuty karne. Jeden z nich w dobrym stylu obronił Sebastian Szabłowski a przy drugim wyciągał już piłkę z siatki po uderzeniu Korneliusza Sochania. Więcej bramek w meczu już nie było i Wda odniosła zwycięstwo 3-2.