Przełamanie Wdy

Wda Świecie – Pomorzanin Serock 10-2 (3-0).

Bramki dla Wdy zdobyli: Maliszewski (9. – karny), zawodnik testowany 2 (30., 90.), Łubkowski (44.), Wenerski (53.), Ratkowski 2 (54., 61.), Czerwiński (58.), Stanicki (78.), Graczyk (79.).

Żółta kartka: Dobrowolski (Wda).

Sędziował: Janusz Pajonkowski (Śliwice).

Tym razem nasz zespół zdecydowanie ograł wicemistrza piątej ligi z Serocka. Od pierwszych minut Wda miła przewagę i szybko zdobyła gola. Goście w pierwszej połowie tylko raz poważnie zagrozili naszej bramce, ale Piotrowskiego uratowała poprzeczka. Wda w tej części meczu zdobyła trzy gole a po zmianie stron szybko dołożyła kolejne cztery trafienia. Goście bramki zdobyli w 64. minucie na 1-7 i w 89. minucie na 2-9. Po całkowitej dominacji świecki KS odniósł pierwsze zwycięstwo w obecnym okresie przygotowawczym.