Lider gromi Wdę i zostaje liderem tabeli

Lider Włocławek – Wda Świecie 6-0 (1-0).

Bramki: 1-0 Krupa (20.), 2-0 Głowiński (48.), 3-0 Krupa (58.), 4-0 Ziółkowski (74.), 5-0 Krupa (81.), 6-0 Badowski (88.).

Skład Wdy: Szabłowski – Słaby, Góra (85. Frankiewicz), Ratkowski, Kułakowski (65. Damian Wietrzykowski) – Piątkowski (57. Wójtowicz), Dawid Wietrzykowski (46. Jarantowicz), Maliszewski, Czerwiński, Linkowski – Ernest (65. Łubkowski).

Żółta kartka: Ratkowski (Wda).

Sędziował: Tomasz Szpunar.

Wysokiej porażki doznał nasz zespół w meczu z Liderem we Włocławku. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego obrotu sprawy. Początek spotkania był wyrównany i goście próbowali grać uważnie pod swoją bramką. W 20. minucie miejscowi wykorzystali jednak swoją okazję i po strzale Filipa Krupy wyszli na prowadzenie. Do przerwy żadna ze stron nie potrafiła już pokonać bramkarzy rywali i Lider prowadził 1-0. Druga połowa to już jednak całkowita dominacja gospodarzy, którzy raz po raz groźnie atakowali. W 48. minucie po rzucie rożnym na 2-0 podwyższył Głowiński. Dziesięć minut potem bo strzale Krupy było już 3-0. Kolejne trafienie autorstwa Roberta Ziółkowskiego miejscowi dołożyli na kwadrans przed końcem meczu. W 81. minucie Krupa skompletował hat-tricka i było 5-0. Demolki Wdy dopełnił w 88. minucie Robert Badowski i gospodarze zasłużenie wysoko pokonali nasz zespół. Wynik ten sprawił, że Włocławianie awansowali na pozycję lidera rozgrywek.