Bartosz Piotrowski ponownie we Wdzie

Miło nam przedstawić kolejne wzmocnienie zespołu Wdy Świecie. Tym razem witamy dobrze znanego w Świeciu Bartka Piotrowskiego. Golkiper ten już po raz trzeci został zawodnikiem naszego klubu. Wcześniej występował w barwach Wdy w latach 2011-2013 oraz 2017-2018. Oprócz gry w naszym zespole Piotrowski reprezentował także w rozgrywkach III ligi barwy Chełminianki Chełmno, Pogoni II Szczecin, Elany Toruń oraz Kotwicy Kołobrzeg.

 

Zadowolenia z pozyskania bramkarza nie kryje Krzysztof Kosecki – ,,bardzo się cieszymy, że Bartek zagra ponownie na Sienkiewicza. Wiemy, że będzie dużym wzmocnieniem drużyny i mamy nadzieję, że z nim w składzie będziemy walczyli o najwyższe cele”. Pochwał Bartkowi nie szczędzi także trener bramkarzy Mateusz Rezmer,,cieszę się bardzo, że ponownie będę mógł pracować z Bartoszem. Wcześniej miałem już przyjemność z nim trenować i mogę powiedzieć tyle, że Bartek jest profesjonalistą w tym co robi”

Witamy serdecznie w naszej drużynie i życzymy powodzenia!