Hattricki Żylińskiego i pewna wygrana Wdy

Wda Świecie – Noteć Łabiszyn 4-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Żyliński (3.), 2-0 Chruścicki (22.), 3-0 Żyliński (66.), 4-0 Żyliński (70.)

Żółte kartki: Ławicki, Graczyk (Wda) – Zieleśkiewicz (Noteć)

Sędziował: Łukasz Boinski (Sadki)

Wda: Materna – Słaby, Widz, Kułakowski, Kubiak, Ratkowski, Wenerski, Majka (63. Węgrzyn), Januszewski (80. Ławicki), Żyliński (73. Małachowski), Chruścicki (63. Graczyk)

Piłkarze Wdy Świecie rozpoczęli mecz z beniaminkiem z powiatu żnińskiego bardzo ofensywnie, czego efektem była bramka już w 3.minucie. W środku pola świetną piłkę do Żylińskiego zagrał Wenerski i ten pierwszy ładnym strzałem zza pola karnego pokonał Bagińskiego.  Na kolejną groźną akcję kibice w Świeciu czekali do 22.minuty. Wówczas ponownie idealnym podaniem popisał się Wenerski, a w polu karnym Noteci na czystej pozycji znalazł się Chruścicki i podwyższył na 2-0. Goście mogli w 33.minucie strzelić gola, ale uderzenie Ziółkowskiego poszybował nad bramką Materny. W drugiej połowie przewagę cały czas posiadali gospodarze i wypracowali sobie kolejne okazje bramkowe. Dwóch z nich nie wykorzystał Żyliński, a jednej Chruścicki. Po drugiej stronie boiska swoich szans szukał Wiśniewski ale także dwa razy nie potrafił pokonać bramkarza Wdy. Wreszcie w 66.mincuie podanie Januszewskiego na gola zamienił Żyliński i było 3-0. Wda poszła za ciosem i chwilę później było 4-0. Piękną asystę w pole karne do Żylińskiego zanotował Graczyk, a popularny Żyłka trafił do bramki Noteci i skompletował hattricka. Mimo kilku szans z obu stron w końcówce, wynik nie uległ zmianie i Wda odniosła pewne zwycięstwo.