Wracamy na płytę główną. Cała runda bez biletów!

Sobotni pojedynek z GLKS Osielsko zagramy na głównej płycie stadionu przy ulicy Sienkiewicza 18. Zarówno ten, jak i pozostałe mecze rundy wiosennej nasi kibice obejrzą za darmo.

 

– Dokonaliśmy oględzin murawy głównej płyty. Zaczerpnęliśmy też opinii w tej sprawie od osób odpowiedzialnych za jej prawidłowe utrzymanie. Stwierdziliśmy, że boisko jest odpowiednio przygotowane na rozegranie meczu drużyny seniorów – tłumaczy Kamil Mankowski, członek zarządu Klubu Sportowego Wda Świecie.

 

Ponadto, pragniemy poinformować, że wstęp na wszystkie mecze rundy rewanżowej będzie bezpłatny. – To ukłon w stronę naszych kibiców. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni frekwencją podczas inauguracji rozgrywek. To najlepszy przykład na to, że prawdziwi kibice nie opuszczą nas nawet w trudnym momencie. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby futbol w Świeciu powrócił na trzecioligowy poziom. Do tego jest jednak potrzebny solidny fundament. Mogę zdradzić, że idziemy w dobrym kierunku – kwituje Kamil Mankowski.