Wracamy na zwycięski szlak

Kujawianka Izbica Kujawska – Wda Świecie 2-4 (0-1).

Bramki: 0-1 Czerwiński (26.), 0-2 Safian (52.), 0-3 Maliszewski (59.), 0-4 Falciano (61.), 1-4 Rojewski (79. – karny), 2-4 Szymczak (87.).

Sędziował: Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski).

Bardzo ważny mecz wygrali nasi piłkarze w Izbicy Kujawskiej. W pierwszej połowie kibice obejrzeli tylko jedno trafienie, które ku uciesze Świecian zaliczył Bartosz Czerwiński. Drugą połowę Wda rozpoczęła koncertowo, rozstrzygając już w pierwszym jej kwadransie losy spotkania. Na 2-0 w 52. minucie podwyższył Adam Safian, dla którego była to premierowa bramka ligowa w pierwszym zespole. Chwilę później trzecią bramkę dołożył Karol Maliszewski. Po godzinie gry na 4-0 dla Wdy podwyższył Gabriel Santos Falciano. Zadowoleni takim obrotem sprawy goście spuścili nieco z tonu co w końcówce meczu zaowocowało bramkami dla Kujawianki. Najpierw skutecznie rzut karny wykonał Maciej Rojewski, a w 87. minucie wynik na 2-4 ustalił Hubert Szymczak. Dla nas najważniejsze jest zwycięstwo i fakt, że cały czas jesteśmy w ścisłej czołówce tabeli.