Włocłavia pewnie wygrywa i zagra w meczu o awans w Świeciu

Wda Świecie – Włocłavia Włocławek 1-6 (1-2)

Bramki: 1-0 Majka (5.), 1-1 Kacperski (40.), 1-2 Behlke (41.), 1-3 Behlke (48.), 1-4 Behlke (51.), 1-5 Pohlid (59.), 1-6 Łojewski (90+3.)

Żółta kartka: Słaby (Wda)

Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń)

Wda: Szabłowski – Słaby (61. Lewicki), Góra, Safian, Frankiewicz – Maliszewski, Wenerski, Małachowski (46. Rybacki), Majka, Ratkowski (61. Graczyk) – Falciano

Miłe złego początki tak w skrócie można określić spotkanie Wdy z Włocłavią. Już w 5. minucie po dośrodkowaniu Maliszewskiego bramkę głową dla Wdy zdobył Majka. Goście mogli wyrównać już w 11.mincuie, ale po strzale z ostrego kąta Kacperskiego piłka odbiła się od słupka i wyszła na aut bramkowy. Włocłavia dopięła swego w 40.minucie. Uderzenie Kuropatwińskiego obronił Szabłowski ale przy dobitce Kacperskiego był już bezradny. Przyjezdni poszli za ciosem i po chwili już prowadzili po bramce Behlke. Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczął zespół z Włocławka i po pięknym uderzeniu Behlke w okienko było już 1-3. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 4-1 i było po meczu. Kolejne bramki dla gości zdobyli jeszcze Pohlid i równo z końcowym gwizdkiem Łojewski. Włocłavia pewnie wygrała i przy jednoczesnym zwycięstwie Unii Solec Kujawski w Bydgoszczy o awansie zadecyduje mecz dodatkowy, który odbędzie się w Świeciu. Spotkanie to rozegrane zostanie w najbliższą środę o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy fanów z całego województwa na piłkarską ucztę do Świecia.