Wda Świecie 1:1 Kotwica Kołobrzeg

Wda Świecie 1:1 Kotwica Kołobrzeg

Po trzech pierwszych wygranych spotkaniach świecka publiczność zgromadzona na stadionie liczyła na kolejne dobre zawody w wykonaniu Wdy Świecie.
Od początku spotkania to podopieczni trenera Marka Końko byli stroną przeważającą. W 7 minucie gry po dobrym zagraniu ze środkowej strefy boiska do piłki doszedł Piotr Siekirka, wykorzystał sytuację sam na sam wprowadzając w euforię świecian zgromadzonych na stadionie. Kotwica wyraźnie podrażniona boiskowymi wydarzeniami próbowała od czasu do czasu kreować sytuację bramkowe.
Wreszcie po stałym fragmencie gry goście dopięli swego. Mecz z gatunku walki, obie strony dążyły do korzystnego rezultatu. Wda miała bardzo dogodne sytuację do strzelenia bramki za sprawą Retlewskiego czy Czerwińskiego, po którego strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki. Ze strony gości również nie brakowało prób, jednak dobrze na posterunku spisywał się młodzieżowiec Karol Murawski przeprowadzając kilka efektownych parad bramkarskich.
Mecz zakończył się bramkowym remisem, obie strony mogą być lekko podrażnione. Kolejny punkt daje spokojną fazę przygotowań do kolejnej kolejki, umacnia nasz zespół w czubie ligowej tabeli. Oby w następnych pojedynkach elementy wypracowane na treningach miały zastosowanie meczowe zgarniając kolejne trzy „oczka” .

Wda:Murawski(BR), Kocieniewski Frelek, Witucki, Siekirka, Retlewski(C), Mielcarek, Maliszewski, Kiełpiński, Czerwiński, Wenerski

Kotwica: Michalak, Wypij, Danilczyk, Kacprzycki, Rydzak, Majchrzak, Prejs, Świechowski, Słodowy, Łyszyk, Zaremba