Wda Solenis 2003 Świecie w walce o CLJ!

 

Świetny początek sezonu sprawił, iż podopieczni trenera Damiana Ejankowskiego otrzymali szansę walki o Centralną Ligę Juniorów. W walce o ten prestiżowy zaszczyt należało pokonać rówieśników Warty Poznań.

Pierwsze spotkanie rozegrane w Świeciu napawało zdecydowanie optymizmem, po bramce Bartosza Naguszewskiego Wda stała przed realną szansą na korzystne rozstrzygnięcie. W drugim ze spotkań nie brakowało wielu emocji, co w skutek negatywny dla naszej drużyny należy sprawdzić, bowiem nasz sztab szkoleniowy domaga się sprawdzenia czy nie doszło do naruszeń fair play..

Świecianom do awansu zabrakło niewiele, bo pierwszą bramkę stracili w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry. Poprzez kolejne błędy arbitrów kontrowersji ponownie nie brakuje. Zdecydowanie najważniejsze by wygrał futbol, naszym zawodnikom już teraz należą się brawa, ale mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie wniosku wobec tego spotkania co postaramy się państwu przekazać na bieżąco.. 

Wda Świecie 1:0 Warta Poznań,

Warta Poznań 3:0 (1:0, 0:0) Wda Świecie