Wda miażdży BKS

BKS Bydgoszcz – Wda Świecie 0-6 (0-3).

Bramki: 0-1 Ratkowski (17.), 0-2 Rybacki (22.), 0-3 Ratkowski (41.), 0-4 Słaby (63.), 0-5 Falciano (67.), 0-6 Czerwiński (76.).

Sędziował: Łukasz Damski (Tryszczyn).

Wda: Szabłowski – Słaby, Widz, Frankiewicz (64. Safian), Adamczyk – Maliszewski, Czerwiński (76. Topór), Wenerski, Rybacki (55. Kułakowski), Ratkowski (64. Graczyk) – Falciano (76. Stanicki).

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowali nasi piłkarze. Tym razem o sile świeckiego KS przekonał się Budowlany KS Bydgoszcz. Worek z bramkami rozwiązał w 17. minucie Jakub Ratkowski, który wykorzystał dokładne zgranie piłki Pawła Słabego i pokonał bramkarza miejscowych. Kilka minut później Karol Maliszewski obsłużył świetną piłką Damiana Rybackiego i ten podwyższył na 2-0. Dla Rybackiego było to premierowe trafienie w rozgrywkach IV ligi. Jeszcze przed przerwą indywidualną akcją popisał się Ratkowski i było 3-0. Po zmianie stron nadal na placu gry panowali Świecianie co udokumentowali kolejnymi bramkami. W 52. minucie dośrodkowanie Maliszewskiego z rzutu rożnego na gola zamienił Paweł Słaby. Po kolejnym kwadransie gry było już 5-0, a z bramki cieszył się Gabriel Santos Falciano. Wynik meczu ustalił na 15.minut przed końcem zawodów Bartosz Czerwiński i Wda pokonała BKS 6-0.