V spotkanie Klubu Biznesu [zdjęcia]

Za nami piąte spotkanie Klubu Biznesu WFBC. Nasze grono powiększyło się o kolejnych partnerów. – Bardzo cieszy mnie atmosfera, która panuje na spotkaniach klubu. Widać gołym okiem, że relacje między przedsiębiorcami są już nie tylko stricte biznesowe, lecz także towarzyskie – zaznacza Wojciech Pogoda, koordynator Klubu Biznesu Wda Futbol Business Club.

 

Do solidnego grona partnerów dołączyli: Gzella Sp.z.o.o. Sp.k, Kancelaria Adwokacka Kulpa i Kulpa Podgóreczni, Inter.Line Sp.z.o.o. Sp.K., oraz Vistula Park Sp z.o.o.. Oznacza to, że nasz Klub Biznesu tworzy już 30 firm i instytucji! – Mogę jedynie dodać, że w najbliższym czasie powitamy kolejnych pięć firm. Cieszy mnie także, że wzrasta ilość kontraktów, które swój początek mają właśnie na spotkaniach Klubu Biznesu WFBC. Zapewniam, że każdemu z naszych klubowiczów chętnie pomogę w pozyskaniu odpowiedniego partnera biznesowego – deklaruje Wojciech Pogoda. Zapraszamy też kolejnych przedsiębiorców do współpracy. – dodaje koordynator Klubu Biznesu WFBC.