Wda Świecie – Cuiavia Inowrocław 2-0 (1-0).

Bramki: 1-0 Widz (4. – głową), Falciano (63.).

Żółte kartki: Maciejewski, Deresiewicz (Cuiavia).

Czerwona kartka: Piotrowski (56. – za faul, Wda).

Sędziował: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek).

Widzów: 150.

Wda: Piotrowski, Słaby, Widz, Kułakowski (60. Szabłowski), Frankiewicz, Adamczyk, Maliszewski, Czerwiński, Wenerski, Ratkowski, Falciano (76. Rybacki).

Mecz z Cuaivią Inowrocław rozpoczął się dla naszego zespołu wyśmienicie. Pierwsza ofensywna akcja Wdy przyniosła rzut rożny, po którym idealnie na głowę Daniela Widza piłkę dograł Karol Maliszewski i ten pierwszy pewnie pokonał golkipera przyjezdnych. Pięć minut później świetny strzał z dystansu Czerwińskiego bramkarz Cuiavii sparował na korner. Po nim bliski podwyższenia wyniku był Paweł Słaby ale uderzył nieznacznie nad poprzeczką. Na kolejną bardzo dobrą okazję czekaliśmy do 30.minuty. Jakub Ratkowski wpadł w pole karne rywali ale uderzył nieczysto i piłka przeszła obok bramki gości. Cuiavia w pierwszej części meczu głównie próbowała grać z kontry ale nie zagroziła poważnie bramce Piotrowskiego i do przerwy prowadziliśmy 1-0.

W drugiej połowie nasi rywale w 53. minucie po raz pierwszy zagrozili świeckiej bramce, jednak strzał Dawida Deresiewicza zatrzymał się na słupku. Chwilę później na czystą pozycję wyszedł Jakub Nowakowski, który został przed polem karnym sfaulowany przez świeckiego bramkarza. Rzut wolny i czerwona kartka dla Bartosza Piotrowskiego. Do świeckiej bramki wszedł Sebastian Szabłowski, który zmienił Kułakowskiego. Grający w osłabieniu świecianie nie zamierzali się kurczowo bronić i po chwili w kontrze Ratkowski podał świetnie do Falciano a ten zdobył drugiego gola. W doliczonym czasie gry goście byli bliscy zdobycia honorowej bramki, kiedy z dystansu w słupek naszej bramki uderzył Damian Adamski. Wda wygrała trzeci mecz z rzędu i nadal może poszczycić się kompletem punktów.