Spotkanie Świąteczne Klubu Biznesu WFBC [zdjęcia]

Świąteczny klimat zagościł w naszym Klubie Biznesu. Piątkowe spotkanie działaczy, sponsorów, oraz władz miasta odbyło się bowiem z Bożonarodzeniowym akcentem w tle.

 

Nie zabrakło życzeń, podziękowań prezentów, a także podsumowań ostatniego roku działalności klubu i stowarzyszenia WFBC. – Wiem, że klub prężnie działa od dawna, ale rozpęd, którego nabraliście w tym roku jest naprawdę imponujący. Bardzo cieszy też fakt, że włączacie się też w akcje charytatywne – powiedział w kierunku działaczy Wdy Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia. – Faktycznie jest tak, jak zapowiadano. Wszem i wobec widać jak klub się rozwija po tym, kiedy musiał nieco przyhamować i zrobić krok do tyłu – dodał z kolei Jerzy Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej w Świeciu.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w mijającym roku wspierali nasz klub!