Pozycja lidera utrzymana dzięki zwycięstwu z Liderem

Lider Włocławek – Wda Świecie 1-3 (0-1).

Bramki: 0-1 Ratkowski (38.), 0-2 Lewandowski (52.), 0-3 Ratkowski (54.), 1-3 Łojewski (60. – wolny).

Czerwona kartka: Frąckowiak (37. – Lider, za drugą żółtą).

Wda: Szabłowski – Słaby, Widz, Kułakowski, Frankiewicz – Lewandowski (70. Safian), Maliszewski, Wenerski, Rybacki (82. Stanicki), Ratkowski (74. Linkowski) – Falciano (82. Graczyk).

Wda od początku spotkania byłą stroną przeważającą i mogła szybko objąć prowadzenie. W 4. minucie jednak rzutu karnego nie wykorzystał Karol Maliszewski. Jego uderzenie obronił golkiper miejscowych. Kolejne minuty przyniosły serię rzutów rożnych dla naszej drużyny, z których niewiele jednak wynikało w postaci groźnych sytuacji. W 37. minucie kapitan Lidera Kamil Frąckowiak obejrzał drugą żółtą kartkę i gospodarze musieli grać w osłabieniu. Wda szybko wykorzystała ten fakt i za sprawą Jakuba Ratkowskiego zdobyła bramkę. Po zmianie stron Świecianie w zasadzie w 10 minut rozstrzygnęli losy rywalizacji. Najpierw po podaniu Maliszewskiego drugiego gola zdobył Wojciech Lewandowski, a chwilę później Damian Rybacki zagrał do Ratkowskiego, który podwyższył prowadzenie gości. Lider w 60. minucie strzelił bramkę po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Stanisława Łojewskiego ale na więcej już nie pozwolili nasi zawodnicy gospodarzom. Wda odniosła czwarte z rzędu zwycięstwo i zachowała pierwszą pozycję w tabeli.