Wda Świecie – Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 (2-0).

Bramki: 1-0 Falciano (23.), 2-0 Adamczyk (33.), 3-0 Falciano (50.).

Żółta kartka: Ratkowski (Wda).

Widzów: 100

Sędziował: Dariusz Drozd (Bydgoszcz).

Wda: Piotrowski – Słaby, Widz, Frankiewicz (82. Dobrowolski), Kułakowski – Lewandowski (70. Stanicki), Maliszewski (70. Safian), Adamczyk, Rybacki (82. Graczyk), Wenerski – Falciano (59. Ratkowski).

Mecz z Orlętami od początku odbywał się pod dyktando gospodarzy. Już w 9. minucie bliski szczęścia był Wojciech Lewandowski, ale jego strzał wybronił golkiper przyjezdnych. Po kolejnych dziewięciu minutach minimalne obok słupka Orląt strzelał Damian Rybacki. Ten sam zawodnik w 22.minucie zmarnował świetna okazję będąc dwa metry od bramki gości trafił w słupek. Gospodarze cały czas z pasją atakowali i wreszcie po dośrodkowaniu Daniela Widza Gabriel Santos Falciano pokonał bramkarza rywali. Wda kontrolowała przebieg gry i po dziesięciu minutach podwyższyła prowadzenie. Prostopadłe podanie Widza trafiło do Tomasza Adamczyka a ten ładnym strzałem w długi róg ulokował piłkę w siatce gości. Orlęta pierwszy raz poważnie zagroziły bramce Wdy w 45.minucie, kiedy to Sebastian Fido zmusił do wysiłku naszego bramkarza. W drugiej połowie ton wydarzeniom na boisku nadal nadawała Wda. W 50. minucie świetny rajd Karola Maliszewskiego wykończył Falciano i było 3-0. Gospodarze tworzyli kolejne okazje do strzelenia gola, ale pod bramką rywali brakowało precyzji w ich wykończeniu. Goście w końcówce ponownie za sprawą Fido mieli okazję do honorowego trafienia, ale Piotrowski znów obronił strzał napastnika Orląt. Ostatecznie Wda pewnie wygrała 3-0 i zainkasowała komplet punktów.