Marek Końko trenerem dekady!

Po siedmiu dniach głosowania wyłoniliśmy trenera lat dziesiątych XXI wieku we Wdzie. Głosami kibiców plebiscyt ten po zaciętej walce do ostatniego dnia wygrał Marek Końko, któremu serdecznie gratulujemy.

 

Końko uzyskał 37 % wszystkich głosów. Drugie miejsce z wynikiem 24 % otrzymanych głosów zajął Jarosław Klinger, natomiast na najniższym stopniu podium z 20 % głosów znalazł się Tomasz Płachecki. Jeszcze na półmetku kolejność na podium była zupełnie odwrotna. Jednak druga część głosowania należała zdecydowanie do pochodzącego ze stolicy szkoleniowca.

 

Poniżej prezentujemy pełny wykres obrazujący wyniki głosowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w zabawie. Podkreślić należy, że w kategorii trenera dekady wysłaliście Państwo niemal trzykrotnie więcej poprawnych głosów niż w plebiscycie na piłkarza dekady.

Tak jak obiecaliśmy wylosowaliśmy sześciu głosujących, którzy otrzymają nagrody za udział w zabawie. Szczęśliwców, którzy wygrali nagrody poinformujemy dzisiaj telefonicznie.

(MPA)