Klub Biznesu WFBC. Zaufało nam już 26 firm!

Klub Biznesu Wda Futbol Business Club liczy już 26 członków! – Między naszymi partnerami zawartych zostało sześc niemałych kontraktów – podkreśla Wojciech Pogoda, koordynator klubu biznesu WFBC. Na realizacji projektu skorzystają też młodzi zawodnicy Wdy Świecie.

– Działamy już czwarty miesiąc i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni wynikami, jakie udało nam się osiągnąć. Doceniamy przedsiębiorców, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wspólnie z nami wkroczyli w ten pionierski w Świeciu projekt – tłumaczy Wojciech Pogoda.

Przypomnijmy, że stowarzyszenie Wda Futbol Business Club w ogólnopolski projekt Partnerskich Klubów Biznesu dołączyło na przełomie 2018 i 2019 roku. – Ideą przedsięwzięcia jest zrzeszanie firm lokalnych, ale nie tylko. Za naszym pośrednictwem przedsiębiorca, przykładowo ze Świecia czy Bydgoszczy może nawiązać korzystną współpracę z przedsiębiorcą z Warszawy, Gdyni czy Częstochowy – mówi Wojciech Pogoda. – Raz w miesiącu organizujemy spotkanie naszego klubu, na którym każdy może krótko przedstawić zakres działalności swojej firmy, wytłumaczyć w jakiej branży działa i jakich partnerów biznesowych szuka – dodaje.

Analogicznie, z projektu skorzysta też klub. Zysk z abonamentu opłacanego przez członków partnerskiego klubu biznesu WFBC przeznaczony zostanie na działalność Klubu Sportowego Wda Świecie.

 

fot. Krzysztof Nowicki

fot. Krzysztof Nowicki