Karol Murawski: Zawsze walczymy do końca!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszym bramkarzem Karolem Murawskim po meczu domowym Wda Świecie – Kotwica Kołobrzeg

[RP]: Wielkie emocje w spotkaniu z Kotwicą, wynik remisowy, walka do samego końca i kilka ładnych interwencji w Twoim wykonaniu. Oceń przebieg gry..

[Karol Murawski]: Staramy się wypaść jak najlepiej, przez ostatnie spotkania dobrze nam szło. Niewątpliwie zawsze walczymy do końca, dziś było blisko ale nie udało się zdobyć kompletu punktów. Poprawimy to w kolejnym spotkaniu i zdobędziemy trzy oczka..

[RP]: Ostatnio strzelacie sporo goli, ale również tracicie pokaźną ilość. W meczu z Kotwicą stracona bramka była bezpośrednio z rzutu wolnego jak myślisz z czego to wynika?

[Karol Murawski]: Mamy zmiany w składzie, Ja również jestem osobą nową i powoli się zgrywamy. Pracujemy nad tym mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej..

[RP]: Następny przeciwnik ze Szczecina, niewątpliwie będą walczyć o punkty u siebie. Jaki jest plan przygotowań na ten tydzień?

[Karol Murawski]: Trener nakreśli nam plan na to spotkanie, jest dobrze przygotowany pod kątem każdego rywala. Znamy jego słabsze i lepsze strony. Oddamy serce na boisku, oby było zwycięstwo!