Kadra wiceliderem po rundzie wiosennej

Reprezentacja województwa kujawsko-pomorskiego chłopców urodzonych w 2006 roku pod wodzą Damiana Ejankowskiego (Wda Świecie) zimę spędzi jako wicelider grupy, w której toczy się walka o udział w przyszłorocznych finałach Mistrzostw Polski. W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi gracze pokonali rówieśników z województwa warmińsko-mazurskiego.

 

 

Spory wkład w sukces kadry mają gracze Wdy, którzy notorycznie otrzymują powołania na mecze reprezentacji województwa. Na ostatnie spotkanie trener Ejankowski powołał Kacpra Gutowskiego, Oskara Kubiaka, Bartłomieja Wandachowicza i Bartosz Dembka, którzy wraz z kolegami pokonali w Bydgoszczy reprezentację województwa warmińsko-mazurskiego 4:0. Wszystkie cztery gole dla graczy z Kujaw i Pomorza strzelił Mateusz Sitek, zawodnik MUKS Bydgoszcz.

 

– Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków. Chcemy podtrzymać dobrą formę w rundzie wiosennej, która rusza w kwietniu. Przygotowania jednak zaczniemy najprawdopodobniej jeszcze w lutym – mówi Damian Ejankowski, trener kadry wojewódzkiej.