Grała Młodzież [5.10-6.10.2019]

W miniony weekend grali też nasi młodzi piłkarze. Poniżej prezentujemy zestawienie wyników Akademii Piłkarskiej Wdy Świecie:

 

 

Junior młodszy I liga wojewódzka B1

 

Wda 2003 Solenis Świecie – Włókniarz Toruń 8:2

Bramki dla Wdy: Modrzejewski 3, Pukownik, Majka, Lewandowski, Naguszewski, Kułakowski.

 

 

Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

 

Wisełka Bydgoszcz-Fordon – Wda 2004 Kaczmarek Electric Świecie 0:12

Bramki dla Wdy: Graczyk 5, Adametz 3,  Kurpiewski, Piotrowski, Kowalski, Szydłowski.

 

 

Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 

Wda 2005 Celcom Świecie – Czarni Nakło 4:1

Bramki dla Wdy: samobójcza, Wiśniewski, Sass, Topolski.

 

 

Trampkarz I liga wojewódzka C2 

 

Olimpia Grudziądz – Wda 2006 Elbrox Świecie  0:2

Bramki dla Wdy: Lewandowski 2

  

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 

Wda 2007 Gresta Świecie – Start Pruszcz 6:1

Bramki dla Wdy: Skomra 3, Groszewski, Waśkowski, Kotras.

 

 

Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1

 

Wda 2008 IntroPackman Świecie – UKS Fala Świekatowo 2:1

Bramki dla Wdy: Szewczuk, Rabajczyk.

 

 

 

ORLIK gr. 1 niedziela w Cekcynie

 

Wda III Profit 2010 Świecie – Cis Cekcyn 2:5

 

Wda III Profit 2010 Świecie – Rawys Raciąż 8:0

 

Wda III Profit 2010 Świecie – Wda II Kemira 2009 Świecie 1:6

 

Wda II Kemira 2009 Świecie – Cis Cekcyn 4:1

 

Wda II Kemira 2009 Świecie – Rawys Raciąż 14:0

 

 

 

ORLIK gr. 1 niedziela w Świekatowie 

 

Wda I Kemira 2009 Świecie – Czarni Lniano 7:0

 

Wda I Kemira 2009 Świecie – UKS Fala Świekatowo 1:3

 

Wda I Kemira 2009 Świecie – Tucholanka II Tuchola 4:1

  

 

 

ŻAK gr. 1 sobota w Wtelnie

 

Olimpia II Wtelno – Wda IV 2012 Świecie 5:1

 

Victoria Koronowo – Wda IV 2012 Świecie 0:2

 

Gryf Cekcyn – Wda IV 2012 Świecie 7:1

  

 

 

ŻAK gr. 1 sobota w Lnianie

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie  – Czarni Lniano 0:0

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie  – Olimpia Wtelno 2:0

 

Wda III 2012 Świecie – Olimpia Wtelno 0:1

 

Wda III 2012 Świecie – Czarni Lniano 0:1

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Wda III 2012 Świecie 1:0

 

 

 

ŻAK gr. 1 niedziela w Świekatowie

 

Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie – Akademia Młodego Piłkarza II Sępólno 10:1

 

Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie – UKS Fala Świekatowo 1:0

 

Start Warlubie na zawody nie dojechał.