Grała Młodzież [26-27.10.2019]

W miniony weekend na boiskach rywalizowali gracze naszej akademii. Niektóre grupy zapewniły sobie nawet awans! Szczegóły w poniższym zestawieniu.

 

 

Junior młodszy I liga wojewódzka B1

 

Wda 2003 Solenis Świecie – Polonia Bydgoszcz 6:1

Bramki dla Wdy:  Stanicki 2, Modrzejewski 2, Ławicki, Małachowski,

 

 

Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

 

Wda II 2004 Kaczmarek Electric Świecie – Zawisza II Bydgoszcz  2:1

Bramki dla Wdy:  Sass, Kowalski.

 

 

Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 

Gryf Cekcyn – Wda 2005 Celcom Świecie 0:21

Bramki dla Wdy: Wiśniewski 6 , Skorupski 5 , Szczygieł 3 , Sass 2 , Domański, Topolski , Słupski , Sworowski, Faleńczyk. 

ZAPEWNIONY AWANS DO III ligi.

 

 

Trampkarz I liga wojewódzka C2

 

Wda 2006 Elbrox Świecie – Elana Toruń 6:3

Bramki dla Wdy: Majer 3, Wandachowicz, Antoszczuk, Kozłowski.

 

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 

Strażak Przechowo – Wda 2007 Gresta Świecie 0:1

Bramka: Skomra. 

ZAPEWNIONY AWANS DO III ligi.

 

 

Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1

 

Wda 2008 IntroPackman Świecie – Kamionka Kamień Kraj. 5:1

Bramki dla Wdy: Szewczuk, Kaczor, Baumgart, Ciesielski, Omilian. 

ZAPEWNIONY AWANS DO II ligi wojewódzkiej.

 

 

ORLIK grupa 9 turniej w Świeciu.

 

Wda 2009 Kemira Świecie – Wisełka Bydgoszcz-Fordon 0:7

 

Wda 2009 Kemira Świecie – Dąb Potulice 3:1

 

Wda 2009 Kemira Świecie – Kamionka Kamień Kraj. 2:3

 

 

ORLIK grupa 9 turniej w Świeciu.

 

Wda II 2009 Kemira Świecie – Zawisza Bydgoszcz 1:4

 

Wda II 2009 Kemira Świecie – Mezar Nakło 5:2

 

Wda II 2009 Kemira Świecie – Krajna Sępólno Kraj. 2:3

 

 

ORLIK grupa 11 turniej w Tucholi.

 

Wda IV 2010 Profit Świecie – Tucholanka Tuchola 0:6

 

Wda IV 2010 Profit Świecie – Czarni Lniano 3:0 wo.

 

Wda IV 2010 Profit Świecie – Wisła Strzelce Górne 0:4

 

 

ORLIK grupa 11 turniej w Warlubiu.

 

Wda III 2010 Profit Świecie – Cis Cekcyn 3:1

 

Wda III 2010 Profit Świecie – Start Warlubie 7:1

 

Wda III 2010 Profit Świecie – Pomorzanin Serock 7:1

 

 

ŻAK grupa 6 turniej w Świeciu.

 

Wda 2011 OKK Otlewski – CWZS II Bydgoszcz  6:1

 

Wda 2011 OKK Otlewski – Wisełka Bydgoszcz/Fordon 1:1

 

Wda 2011 OKK Otlewski – Victoria Niemcz 2:1

 

 

ŻAK grupa 8 turniej w Wtelnie.

 

Wda III 2012 Świecie – Victoria II Niemcz 2:2

 

Wda III 2012 Świecie – Olimpia Wtelno 0:1

 

Wda III 2012 Świecie – Wisełka II Bydgoszcz/Fordon 2:6

 

 

ŻAK grupa 8 turniej w Świeciu

 

Wda IV 2012 Świecie – Wda II 2011 OKK Otlewski  1:0

 

Wda IV 2012 Świecie – Chemik III Bydgoszcz 1:3

 

Wda IV 2012 Świecie – Tucholski KP Tuchola 1:1

 

Wda II 2011 OKK Otlewski – Chemik III Bydgoszcz 2:6

 

Wda II 2011 OKK Otlewski – Tucholski KP Tuchola 1:1