Grała Młodzież [24-26.09, 28-29.09]

[24-26.09.2019]

 

Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 

Wda 2005 Celcom Świecie – Gryf Cekcyn 21:0 (8:0)

Bramki dla Wdy: Graczyk 7, Kurpiewski 6, Słupski 3, Sass 2, Topolski 2, Szczygieł.

 

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 

Wisła Gruczno – Wda Gresta 2007 Świecie 1:6

Bramki dla Wdy: Kotras, Skomra, Warczak, Groszewski, Bromirski, samobójcza.

 

 

ORLIK gr. 1   czwartek w Tucholi  godz. 17:00

 

Tucholanka II Tuchola – Wda III Profit Świecie 2:3

 

Victoria Śliwice – Wda IV Profit Świecie 3:0

 

Wda III Profit Świecie – Wda IV Profit Świecie 8:2

 

Tucholanka II Tuchola – Wda IV Profit Świecie 10:1

 

Victoria Śliwice – Wda III Profit Świecie 0:1

 

 

[28-29.09.2019]

 

 

Junior młodszy I liga wojewódzka B1

 

Olimpia Grudziądz – Wda Solenis 2003 Świecie 0:1

Bramka dla Wdy: Stanicki

 

 

Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

 

Wda Kaczmarek Electric 2004 Świecie – Start Warlubie 9:1

Bramki dla Wdy: Sass 3, Kowalczewski 2, Siemaszko 2 , Kurpiewski, Ratkowski.

 

 

Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 

Wda 2005 Celcom Świecie – CWZS II Bydgoszcz 5:2

Bramki dla Wdy: Topolski 2, Sass 2, Graczyk

 

 

Trampkarz I liga wojewódzka C2

 

Wda Elbrox 2006 Świecie – CWZS Bydgoszcz 2:3

Bramki dla Wdy: Dembek, Sikorski

 

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 

Victoria Niemcz – Wda Gresta 2007 Świecie 1:7

Bramki dla Wdy: Groszewski, Taczyński, Warczak, Markuszewski, Jakubowski, Osiński.

 

 

Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1

 

Wda IntroPackman 2008 Świecie – Victoria Niemcz 3:0

Bramki dla Wdy: Zieliński, Szewczuk, Rabajczyk

 

 

ORLIK gr. 1 sobota w Serocku

 

 

Czarni Lniano – Wda II Kemira Świecie 0:3 wo.

 

Pomorzanin Serock – Wda II Kemira Świecie 2:4

 

ORLIK gr. 1 sobota w Świeciu Al. Jana Pawła II 8 

 

Rawys Raciąż – Wda I Kemira Świecie 0:3 wo.

 

Tucholanka Tuchola – Wda I Kemira Świecie 1:0

 

Olimp Jeżewo – Wda I Kemira Świecie 0:11

 

 

 

ŻAK gr. 1 niedziela w Pruszczu Pom.

 

Start Pruszcz – Wda IV Świecie 8:1

 

Akademia Małego Piłkarza II Sępólno Kraj. – Wda IV Świecie 0:6

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Wda IV Świecie 1:0

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Start Pruszcz 1:1

 

Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Akademia Małego Piłkarza II Sępólno Kraj. 8:0

 

 

 

ŻAK gr. 1 niedziela w Warlubiu

 

Start Warlubie – Wda III Świecie 0:2

 

Victoria Koronowo – Wda III Świecie 3:3

 

Akademia Małego Piłkarza Sępólno Kraj. – Wda III Świecie  5:1

 

 

 

ŻAK gr. 1 niedziela w Cekcynie

 

Tucholski KP Tuchola – Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie 0:9

 

Gryf Cekcyn – Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie 0:5

 

Olimpia Wtelno – Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie 0:3