Grała Młodzież [19-20.10.2019]

W miniony weekend na boiskach rywalizowali gracze naszej Akademii. Prezentujemy poniżej zestawienie wyników.

 

 

Junior młodszy I liga wojewódzka B1

 

Cuiavia Inowrocław – Wda 2003 Solenis Świecie 0:6

Bramki dla Wdy: Modrzejewski 2, Naguszewski, Stanicki, Kułakowski, Lewandowski.

 

 

Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

 

UKS Fala Świekatowo – Wda 2004 Kaczmarek Electric Świecie 4:0

 

 

Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 

Wda 2005 Celcom Świecie – GLKS Osielsko 10:0

Bramki dla Wdy: Domański 3, Wiśniewski 2, Graczyk 2, Zamor, Lewandowski, Skorupski.

 

 

Trampkarz I liga wojewódzka C2

 

Gol Brodnica – Wda 2006 Elbrox Świecie 3:2

Bramki dla Wdy: Kozłowski, Kubiak.

 

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 

Wda 2007 Gresta Świecie – Wisła Gruczno 8:0

Bramki dla Wdy: Osiński 2, Groszewski 2, Skomra, Taczyński, Warczak, Waszkowski.

 

 

Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1

 

Strażak Przechowo – Wda 2008 IntroPackman Świecie 0:6

Bramki dla Wdy: Szewczuk 3, Baumgart 2, Mankowski.

 

 

ORLIK grupa 9 w Śliwicach

 

Wda 2009 Kemira Świecie – Wda II 2009 Kemira Świecie 1:2

 

Wda 2009 Kemira Świecie – Victoria Śliwice 1:1

 

Wda 2009 Kemira Świecie – UKS Fala Świekatowo 2:1

 

UKS Fala Świekatowo – Wda II 2009 Kemira Świecie 0:4

 

Victoria Śliwice – Wda II 2009 Kemira Świecie 0:1

 

 

ORLIK grupa 11 w Świeciu

 

Wda IV 2010 Profit Świecie – Wda III Profit 2010 Świecie 8:0

 

 

ŻAK grupa 6 w Świekatowie.

 

Wda 2011 OKK Otlewski – UKS Fala Świekatowo 7:0

 

Wda 2011 OKK Otlewski – Akademia Małego Piłkarza Sępólno 3:3

 

Wda 2011 OKK Otlewski – Gryf Cekcyn 5:2

 

 

ŻAK grupa 8 w Świeciu

 

Wda III 2012 Świecie – Czarni Lniano 2:1

 

Wda II 2011 OKK Otlewski Świecie – Start Warlubie 3:0 wo.

 

Wda II 2011 OKK Otlewski Świecie – Wda III 2012 Świecie 3:0

 

Czarni Lniano – Wda II 2011 OKK Otlewski Świecie 0:5

 

Start Warlubie – Wda III 2012 Świecie 0:3 wo.

 

 

ŻAK grupa 8 w Bydgoszczy

 

Wda IV 2012 Świecie – Wisełka II Bydgoszcz/Fordon 3:0

 

Wda IV 2012 Świecie – Victoria II Niemcz 6:0

 

Wda IV 2012 Świecie – Zawisza II Bydgoszcz 0:2