Grała Młodzież [19.09 – 22.09.2019]

W ubiegły weekend na boisku rywalizowali nasi młodzi piłkarze. Poniżej wyniki każdego meczu Akademii Piłkarskiej Wdy Świecie.

 

 

Junior młodszy I liga wojewódzka B1

 


Elana Toruń – Wda Solenis 2003 Świecie 0:5


Bramki dla Wdy: Pukownik 2, Naguszewski, Majka, Ławicki.

 

 


Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

 


BKS Bydgoszcz – Wda II Kaczmarek Electric 2004 Świecie 2:4


Bramki dla Wdy: Graczyk, Siemaszko, Cerajewski, Kowalski.

 

 

 


Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

 


GLKS Osielsko – Wda 2005 Celcom Świecie 0:36 (0:9)


Bramki dla Wdy: Wiśniewski 9, Sass 4, Graczyk 4, Topolski 3, Jakubaszek 3,
Kurpiewski 2, Słupski 2, Szczygieł 2, Zamor 2, Lewandowski 2,
Warczak, Faleńczyk, Deręgowski.

 

 

 

Trampkarz I liga wojewódzka C2

 


JSS Toruń – Wda Elbrox 2006 Świecie 4:3


Bramki dla Wdy: Wandachowicz, Kubiak, Święcicki.

 

 

 

Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

 


Zryw Wielki Lubień – Wda Gresta 2007 Świecie 0:8


Bramki dla Wdy: Groszewski 3, Osiński 2, Warczak 2, Kaczerowski

 

 

 

Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1


Kamionka Kamień Kraj. – Wda IntroPackman 2008 Świecie 3:4


Bramki dla Wdy: Kotras, Szewczuk, Kaczor, Dembiński.

 

UKS Fala Świekatowo – Wda IntroPackman 2008 Świecie 1:3 (mecz z środy)


Bramki dla Wdy: Szewczuk 2, Baumgart

 

 

 

ORLIK gr. 1 w Świeciu Al. Jana Pawła II 


Wda I Kemira Świecie – Victoria Śliwice 1:2


Wda I Kemira Świecie – Pomorzanin Serock 4:1


Wda I Kemira Świecie – Cis Cekcyn 7:1

 

 

 

 

ORLIK gr. 1 sobota w Świekatowie


Wda III Profit Świecie – Pomorzanin Serock 1:2

 

Wda III Profit Świecie – UKS Fala Świekatowo 1:2

 

Wda III Profit Świecie – Olimp Jeżewo 5:0

 

 


ORLIK gr. 1 niedziela w Świeciu

 


Wda I Kemira Świecie – Wda IV Profit Świecie 5:1


Wda II Kemira Świecie – Start Warlubie 5:0


Wda II Kemira Świecie – Wda I Kemira Świecie 2:2


Wda IV Profit Świecie – Wda II Kemira Świecie 1:6


Wda I Kemira Świecie – Start Warlubie 8:1


Wda IV Profit Świecie – Start Warlubie 6:2

 

 


ŻAK gr. 1 sobota w Sępólnie Kraj.

 


Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Olimpia II Wtelno 1:2


Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Kraj. 0:2


Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie – Akademia Małego Piłkarza Sępólno Kraj. 5:0


Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie – Olimpia II Wtelno 6:0


Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie – Wda II OKK Otlewski 2011 Świecie 5:0

 

 

 

ŻAK gr. 1 sobota w Tucholi

 


Wda IV Świecie – Czarni Lniano 2:2


Wda IV Świecie – Tucholski KP 5:6


Start Warlubie – Wda IV Świecie 0:3 wo.

 

 

 


ŻAK gr. 1 
sobota Świekatowo

 


Wda III Świecie – Gryf Cekcyn 2:8


Wda III Świecie – Start Pruszcz 0:3


Wda III Świecie – UKS Fala Świekatowo 0:2