Grała Młodzież [14.09 – 15.09.2019]

W miniony weekend sporo działo się na młodzieżowych boiskach. Prezentujemy zestawienie wyników naszych grup młodzieżowych

Junior młodszy I liga wojewódzka B1


Wda Solenis 2003 Świecie - UKS SMS Włocławek 3:1

Bramki dla Wdy: Modrzejewski, Stanicki, Naguszewski


Junior młodszy III liga okręgowa B1 gr. 1

Wda II 2004 Świecie - Tucholanka Tuchola 11:2

Bramki dla Wdy: Siemaszko 3, Kowalczewski 3, Piotrowski 2,Ratkowski, Wiśniewski, Sass


Trampkarz IV liga okręgowa gr. 1

Victoria Koronowo - Wda 2005 Celcom Świecie 1:6

Bramki dla Wdy: Kurpiewski 2, Graczyk 2 , Jakubaszek, Topolski.


Trampkarz I liga wojewódzka C2

Wda Elbrox 2006 Świecie - Gwiazda Bydgoszcz 2:1

Bramki dla Wdy: Wandachowicz, Kozłowski.


Młodzik IV liga okręgowa D1 gr. 4

Wda Gresta 2007 Świecie - Start Warlubie 7:0

Bramki dla Wdy: Somra 2, Osiński, Sarnowski, Groszewski, Warczak, Kortas


Młodzik III liga okręgowa D2 gr. 1

Wda IntroPackman 2008 Świecie - Strażak Przechowo 10:0

Bramki dla Wdy: Kaczor 5, Warczak 2, Szewczuk 2, Jarantowicz


ORLIK gr. 1  w Świeciu

Wisła Nowe - wycofała się.
Wda II Kemira Świecie - Tucholanka II Tuchola 4:0
Wda II Kemira Świecie - Olimp Jeżewo 10:0


ORLIK gr. 1 w Świeciu

 Czarni Lniano - Wda III Profit Świecie nie odbył się
 Tucholanka Tuchola - Wda III Profit Świecie 3:4
 Start Warlubie - Wda III Profit Świecie 0:0 


 ORLIK gr. 1 w Świekatowie

 Rawys Raciąż - Wda IV Profit Świecie 0:9
 UKS Fala Świekatowo - Wda IV Profit Świecie 6:1 

 ŻAK gr. 1 w Świeciu

 Czarni Lniano - Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie nie odbył się
 Victoria Koronowo - Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie 0:19
 Start Pruszcz - Wda I OKK Otlewski 2011 Świecie 0:5

 ŻAK gr. 1 w Świeciu
 
 Wisła Gruczno - Wda II OKK Otlewski Świecie 6:4
 Start Warlubie - Wda II OKK Otlewski Świecie 0:8
 Gryf Cekcyn - Wda II OKK Otlewski Świecie 5:0 

 ŻAK gr. 1 w Świeciu

 Akademia Młodego Piłkarza II Sępólno Kraj. - Wda III Świecie nie odbył się
 TKP Tuchola - Wda III Świecie 3:1
 Olimpia II Wtelno - Wda III Świecie 6:1 

 ŻAK gr. 1 w Świeciu

 Akademia Młodego Piłkarza Sępólno Kraj.- Wda IV Świecie 4:0
 UKS Fala Świekatowo - Wda IV Świecie 2:0
 Olimpia Wtelno - Wda IV Świecie 1:1