Dwucyfrówka Wdy w Pucharze

Victoria Niemcz/Osielsko – Wda Świecie 0-10 (0-5).

Bramki: 0-1 Widz (3.), 0-2 Czerwiński (9.), 0-3 Czerwiński (15.), 0-4 Rybacki (22.), 0-5 Falciano (24.), 0-6 Graczyk (50.), 0-7 Kułakowski (68.), 0-8 Gackowski (78.), 0-9 Graczyk (81.), 0-10 Czerwiński (83).

Żółta kartka: Kułakowski (Wda).

Sędziował: Daniel Mateusiak (Szubin).

Wda: Piotrowski – Widz (46. Gackowski), Topór, Kułakowski, Adamczyk (46. Słaby) – Dobrowolski, Safian, Rybacki (46. Linkowski), Czerwiński, Lewandowski (46. Frankiewicz) – Falciano (46. Graczyk).

Wda Świecie bez problemów uporała się z pierwszym pucharowym rywalem. Gospodarze nie byli w stanie w żaden sposób zatrzymać ofensywnie usposobionej drużyny Mariusza Gralaka. Nasz zespół mimo, iż nie grał w optymalnym składzie a trener już po pierwszej połowie dokonał aż pięciu zmian, cały czas dominował na boisku. Worek z bramkami otworzył już w 3.minucie Widz. Kolejne dwa trafienia to dzieło Czerwińskiego a po jednej przed przerwą dołożyli jeszcze Rybacki i Falcaino. W drugiej połowie dwa razy drogę do bramki rywala znalazł Graczyk a po golu zdobyli Kułakowski i Gackowski. Wreszcie w 83. minucie na 10-0 podwyższył Czerwiński, który tym samym skompletował hattricka i ustalił wynik meczu.