Dawid Retlewski: Wda to całe Świecie, nie tylko zawodnicy czy pracownicy klubu. Tworzymy wielką rodzinę!

Po trzech kolejnych zwycięstwach z rzędu pora na wywiad z nowym kapitanem świeckiego zespołu Dawidem Retlewskim. Sprawdźcie co nasz kapitan powiedział o początku sezonu w wykonaniu Wdy Świecie..

[RP]: Doskonałe rozpoczęcie sezonu, zwycięstwa z trzema beniaminkami jak oceniasz dalszą rywalizację w lidze? Waszą formę oraz szansę na utrzymanie fotela lidera?

[Dawid Retlewski]: Cieszy komplet punktów wiadomo ,że początek sezonu to wielka niewiadoma. W tym momencie tabela jest mało istotna nasz cel to w każdym meczu 3 pkt.

[RP]: Nowe obowiązki, opaska kapitana drużyny. Jak się czujesz z tą rolą, czy są pewne nowe rzeczy które ustaliłeś w drużynie?

[Dawid Retlewski]: Zdecydowanie jest to wielkie wyróżnienie dla mnie, jakiś rewolucji nie było. Drużyna się trochę zmieniła trzeba było scalić zespół. Było to największym priorytetem i wyzwaniem dla mnie jako kapitana, aby każdy czuł się dobrze bo nasza drużyna to taka druga rodzina.

[RP]: Najbliższy rywal, Kotwica Kołobrzeg. Jak przebiegają ostatnie przygotowania w tym intensywnym tygodniu?

[Dawid Retlewski]: Fajny mecz szykuje się w sobotę , my jedziemy swoim cyklem treningowym wiec myślę, że na mecz będziemy dobrze przygotowani.

[RP]: Dlaczego warto przyjść na sobotnie starcie?

[Dawid Retlewski]: Warto zaprosić wszystkich Kibiców, ponieważ w Świeciu od jakiegoś czasu zaczyna się tworzyć fajny projekt. Uważam, że aby to wszystko szło w dobra stronę Kibice muszą być z nami. Dlatego tez wychodzimy na miasto z akcją promocyjną ” biletową” w ten sposób również pokazujemy, iż Wda to nie tylko zawodnicy i pracownicy klubu, ale Wda to całe Świecie i ludzie z nim związani.
Zapewne padnie wiele bramek, będzie co oglądać!