Dawid Frelek w ogniu pytań przed potyczką z Sokołem..

[RP]: Bardzo dobry początek sezonu zwycięstwa z trzema beniaminkami i fotel lidera, a później remis i niespodzianka w Szczecinie.. Jak ocenisz początek sezonu w waszym wykonaniu?

[Dawid Frelek]: Początek rundy możemy zaliczyć do udanych. Pierwsze trzy kolejki, trzy zwycięstwa i fotel lidera. Szkoda straconych dwóch punktów z Kotwica szczególnie ze względu na fakt, iż uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Równie szkoda, że w meczu ze Świtem Skolwin nie udało nam się zdobyć żadnych punktów. Mimo to uważam, że początek w naszym wykonaniu można zaliczyć do udanych.

[RP]: Wda Świecie to klub, który sprawia wrażenia na każdym kroku. W waszych meczach pada sporo bramek, jesteście ofensywnie grającą drużyną?

[Dawid Frelek]: Na pewno nie jesteśmy zespołem, który przez 90 minut będzie się bronił pokazał to chociażby mecz z Kotwica Kołobrzeg, czy KP Starogard Gdański. Lubimy grać ofensywnie i nie koniecznie wynika to z przebiegu boiskowych wydarzeń!

[RP]: Kolejny trudny przeciwnik przed wami, macie przewagę własnego boiska. Jak wyobrażasz sobie przebieg tego spotkania?

[Dawid Frelek]: Jest mi ciężko powiedzieć jak może potoczyć się gra. Ostatnie nasze spotkania z Sokołem Kleczew kończyły się bramkowymi remisem. W sobotnim spotkaniu postaramy się jednak bramki nie stracić, a na pewno strzelić. Mam nadzieję, że trzy punkty zostaną w Świeciu 

[RP]: Masz kilka chwil,aby zareklamować wasze sobotnie starcie. Przekonaj Kibiców do przyjścia na stadion by przeżywać z wami piłkarskie emocje?!

[Dawid Frelek]: W takim bądź razie w imieniu całego zespołu chciałbym zaprosić wszystkich kibiców na mecz z Sokolem Kleczew, który odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00. Emocje, bramki, dobre widowisko wszystko to możemy zagwarantować. Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na mecz. Nie może Cię zabraknąć, liczy na Twoje wsparcie!