Camp bramkarzy Wdy Świecie

Dzisiejszy dzień w klubie należy do bramkarzy. Od rana trwa bowiem pierwszy camp dla golkiperów Wdy. – To znakomita okazja zarówno do integracji, jak i doskonalenia umiejętności – zaznacza Mateusz Rezmer, który odpowiada w naszym klubie za szkolenie bramkarzy.

 

Wraz z Rezmerem dzisiejsze zajęcia prowadzi Grzegorz Rudziński ze szkółki bramkarskiej Sali Goalkeeper School. – Poprosiłem Grześka, aby wziął udział w naszym campie i się zgodził. Cieszymy się, że możemy go gościć dziś w naszym klubie – mówi Mateusz Rezmer.

 

 

Na czym polegać będzie camp? – Wspólnie z Grześkiem poprowadzimy dwa treningi. Pierwszy ma na celu poprawę koordynacji ruchowo wzrokowej oraz doskonalenie obron piłek dolnych i górnych. Drugi natomiast poprawia postawę bramkarza w sytuacjach 1 na 1, oraz jego ofensywną grę rękoma i nogami – wylicza Mateusz Rezmer. – Mamy też zaplanowany obiad. Uczestnicy obejrzą też filmy wideo z paradami najlepszych bramkarzy na świecie – kwituje.