Arcyważny mecz w Bydgoszczy. Juniorzy Młodsi walczą o CLJ!

Wda Solenis Świecie (rocznik 2003) gra dziś (13 listopada) z MUKS-em Bydgoszcz ważny mecz. Zwycięstwo zagwarantuje podopiecznym Tomasza Płacheckiego bilet do barażu o Centralną Ligę Juniorów.

 

 

– To będzie bardzo ciężkie spotkanie, ale jesteśmy bojowo nastawieni – mówi o dzisiejszym spotkaniu Tomasz Płachecki, trener Wdy Solenis Świecie. Mecz ten zostanie rozegrany ze względu na to, że w sezonie zasadniczym obie drużyny miały na swoim koncie tyle samo punktów. Nasi gracze mają jednak utrudnione zadanie, bowiem o wszystko zagrają na wyjeździe. – Według wstępnych planów mieliśmy zagrać na obiekcie neutralnym, ale ostatecznie padło na Bydgoszcz – zdradza Tomasz Płachecki. Pierwszy gwizdek spotkania przy ulicy Słowiańskiej w Bydgoszczy zabrzmi o godz. 13.

 

Przypomnijmy, że ostatnie dwa starcia obu drużyn zakończyły się remisem 1:1.

Równolegle o miejsce w barażu o CLJ toczy się rywalizacja w województwie wielkopolskim. Tam z kolei zwycięzcę wyłoni dwumecz. W pierwszym spotkaniu gracze z Wronek pokonali rówieśników ze Śremu 5:1 i są na dobrej drodze do tego, by o CLJ zmierzyć się ze zwycięzcą meczu Wda Solenis-MUKS.